Готові сцени від LEMKER
Доставку конструкцій здійснюємо по всій території України власним транспортом. Це готова збірна конструкція, монтаж якої не потребує залучення фахівців, однак наші спеціалісти надають допогу у першому монтажі. Конструкція встановлюється без додаткової техніки, кранів чи маніпуляторів. Сцена сертифікована, це означає, що вона проходить випробовування на міцність та надійність, при необхідності чи пошкодженні любий елемент сцени можна замінити, так як конструкції виготовляються серійно.
Характеристики
| Общие габаритные размеры | |
|---|---|
| Глубина | 3500 мм |
| Минимальная высота | 40 см |
| Максимальная высота | 5000 мм |
| Общая ширина | 8000 мм |
| Высота пола | 400 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Максимальная нагрузка | 50 кг/кв. м |
| Регулируемые опоры | Да |
| Цвет | Оранжевый |
| С крышей | Да |
Информация для заказа
- Цена: 350 000 ₴











