Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мобільна збірно-розбірна сцена 8м*6м»
Виготовляємо сцени різних розмірів стаціонарні і збірно-розбірні. Популярні розміри:
6м/4м, 8м/6м, 10м/6м, а також сцени під індивідуальний розмір.
Доставку конструкцій здійснюємо по всій території України власним транспортом. Виконуємо монтаж та вчимо ваш персонал збірці і розбиранні сцени.
Конструкція сцени виготовляється по системі "Суперліфт", тобто дах конструкції встановлюється без додаткової техніки, кранів чи манипуляторів. Кожний елемент конструкції сертифікований, що означає, що сцена проходить випробовування на міцність та надійність, при необхідності любий елемент сцени можна замінити, так як конструкції виготовляються серійно.
- Конструкція повинна витримувати більше розрахованого на неї навантаження!!!
- При постійному використанні сцени ніякі елементи не повинні деформуватися!!!
- Фарба повинна не облазити до 4 років у використанні стаціонарної конструкції або 2 років при постійних переїздах
- Обов’язково на подіумі повинні знаходитися БРУСИ, якщо це фермова конструкція (таку як пропонують усі сьогоднішні вітчизняні виробники)!!! Бруси відміняються тільки у тому випадку, якщо подіум складається з окремих,як правило, алюмінієвих столів!!!
- Перед використанням СЦЕНИ навіть у прекрасну погоду її потрібно завжди страхувати, а це 4 страхівки на центр даху, 4 страхівки від можливого перекосу даху, тросові розтяжки опор конструкції…
- У конструкції «СУПЕР ЛІФТ» Обов’язкова наявність кареток, що піднімають дах інакше при перших поривах конструкція складеться.
- Наявність СЕРТИФІКАТУ ВІДПОВІДНОСТІ, але захищеного у Державному органі видачі (НЕ ПРИВАТНИЙ орган сертифікації!!!!)
Проходження «поновлення» сертифікації для виробника сцен необхідно щороку, тому звертайте увагу на дату закінчення сертифікату.
- Протоколи про проходження виробником на важкозаймистість та горючість матеріалів (пожежна інспекція)
Будьте уважні у виборі Сцени!!! Компанія LEMKER
Також, при потребі займаємося звуковою та світловою технікою як в оренду так і продаж.
Техніка може бути новою або б/у.
| Общие габаритные размеры | |
|---|---|
| Глубина | 8000 мм |
| Минимальная высота | 50 см |
| Максимальная высота | 6500 мм |
| Общая ширина | 9000 мм |
| Общая длина | 10000 мм |
| Высота пола | 150 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Максимальная нагрузка | 500 кг/кв. м |
| Регулируемые опоры | Да |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры зеркала сцены | |
| Ширина | 7500 мм |
| Длина | 6250 мм |
- Цена: 470 000 ₴











