Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мобільна збірно-розбірна сцена 8*6м»
Виготовляємо сцени різних розмірів стаціонарні і збірно-розбірні. Популярні розміри:
6м/4м, 8м/6м, 10м/6м, а також сцени під індивідуальний розмір.
Доставку конструкцій здійснюємо по всій території України власним транспортом. Виконуємо монтаж та вчимо ваш персонал збірці і розбиранні сцени.
Конструкція сцени виготовляється по системі "Суперліфт", тобто дах конструкції встановлюється без додаткової техніки, кранів чи манипуляторів. Кожний елемент конструкції сертифікований, що означає, що сцена проходить випробовування на міцність та надійність, при необхідності любий елемент сцени можна замінити, так як конструкції виготовляються серійно.
- Наявність СЕРТИФІКАТУ ВІДПОВІДНОСТІ, захищеного у Державному органі видачі (НЕ ПРИВАТНИЙ орган сертифікації!!!!)
Проходження «поновлення» сертифікації для виробника сцен необхідно щороку, тому звертайте увагу на дату закінчення сертифікату.
- Протоколи про проходження виробником на важкозаймистість та горючість матеріалів (пожежна інспекція)
Компанія LEMKER
Також, при потребі займаємося звуковою та світловою технікою як в оренду так і продаж.
Техніка може бути новою або б/у.
| Общие габаритные размеры | |
|---|---|
| Глубина | 6250 мм |
| Минимальная высота | 3000 см |
| Максимальная высота | 6200 мм |
| Общая ширина | 7400 мм |
| Высота пола | 1300 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Максимальная нагрузка | 600 кг/кв. м |
| Регулируемые опоры | Да |
| Цвет | Черный |
| С крышей | Да |
| Габаритные размеры зеркала сцены | |
| Ширина | 6000 мм |
| Длина | 8000 мм |
- Цена: 387 000 ₴












