Получите эту позицию бесплатно при покупке «Конструкція сцена мобільна збірно-розбірна 8*6м»
Шановний замовник сцени!!!
При виборі конструкції Вам потрібно розуміти, що СЦЕНА – це конструкція, яка перебуває під постійним впливом природніх та механічних факторів, таких як:
вітер, дощ, сніг, танці, незаплановані виходи натовпу на сцену...
Тому найголовнішим чинником у виборі сцени повинна відігравати саме БЕЗПЕКА!
Потрібно розуміти, що дешевою НЕСУЧА КОНСТРУКЦІЯ бути не може, інакше зменшуючи вартість конструкції компанія ВИРОБНИК зменшує кількість та якість матеріалів, а саме: наявність та кількість МЕТАЛУ, страхівок, брусів на подіум, підбір фанери, тощо!!!
Тому при воборі конструкції СЦЕНИ попередньо проконсультуйтеся з людьми або ж компаніями ПРОКАТЧИКАМИ сцен, звуку та світла, які постійно працюють у цій сфері і розуміють, нюанси БЕЗПЕКИ!!
Шановний замовник сцени – перед вибором Сцени, пам’ятайте , що Ваша покупка робиться на роки і повинна бути безпечною ЗАВЖДИ!!!
- Конструкція повинна витримувати більше розрахованого на неї навантаження!!!
- При постійному використанні сцени ніякі елементи не повинні деформуватися!!!
- Обов’язково на подіумі повинні знаходитися БРУСИ, якщо це фермова конструкція (таку як пропонують усі сьогоднішні вітчизняні виробники)!!! Бруси відміняються тільки у тому випадку, якщо подіум складається з окремих,як правило, алюмінієвих столів!!!
- Перед використанням СЦЕНИ навіть у прекрасну погоду її потрібно завжди страхувати, а це 4 страхівки на центр даху, 4 страхівки від можливого перекосу даху, тросові розтяжки опор конструкції…
- У конструкції «СУПЕР ЛІФТ» Обов’язкова наявність кареток, що піднімають дах інакше при перших поривах конструкція складеться.
- Наявність СЕРТИФІКАТУ ВІДПОВІДНОСТІ, але захищеного у Державному органі видачі (НЕ ПРИВАТНИЙ орган сертифікації!!!!)
Проходження «поновлення» сертифікації для виробника сцен необхідно щороку, тому звертайте увагу на дату закінчення сертифікату.
- Протоколи про проходження виробником на важкозаймистість та горючість матеріалів (пожежна інспекція)
Будьте уважні у виборі Сцени!!! Компанія LEMKER
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| С крышей | Да |
| Материал | Сталь |
| Регулируемые опоры | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Габаритные размеры зеркала сцены | |
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Общие габаритные размеры | |
| Глубина | 6 мм |
| Максимальная высота | 6 мм |
| Минимальная высота | 2 см |
| Высота пола | 1 мм |
| Общая длина | 13 мм |
| Общая ширина | 7 мм |
- Цена: 400 000 ₴












